O firmie

Specjalizujemy się w wynajmie powierzchni biurowych, magazynowych i usługowo-handlowych. Posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Nasz zespół wspiera Klientów na każdym etapie współpracy. Oferujemy szerokie wsparcie techniczne, informatyczne oraz pomoc w adaptacji powierzchni.

Dysponujemy 3 obiektami:

Warszawa, Targówek, ul. Bukowiecka 92

Obiekt posiada 6 budynków dających możliwość prowadzenia dowolnej działalności w tym: biurowej, magazynowej i handlowo-usługowej. W planie zagospodarowania przestrzennego dla naszego obiektu przewidziana jest również możliwość prowadzenia wszelkiej produkcji.

Budynki posiadają wszelkie media, w tym instalację wodnokanalizacyjną, energetyczną, c.o. oraz łącze internetowe.

Nasz obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji - 9 km od Centrum Warszawy, blisko Trasy Toruńskiej, Radzymińskiej i Siekierkowskiej oraz trasy na Białystok, Ostrów Mazowiecką i Nowy Dwór Mazowiecki. Na terenie obiektu można skorzystać z usług firm dysponujących wózkami widłowymi, firmy cateringowej, a także z usług księgowości, usług reklamowych, drukarskich i wielu innych.

W marcu 2018 r. powstała nowa hala magazynowa wykonana wg najwyższej technologii. W hali znajduje się 36 magazynów o powierzchni od 85 m2 do 170 m2. Każdy z magazynów posiada instalację wodnokanalizacyjną, energetyczną, c.o. oraz łącze internetowe.

Warszawa, Wola, ul. Wolska 71/73

Budynek z lokalami handlowo-usługowymi oraz magazynowymi. Znajdujący się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 4,5 km od Centrum Warszawy, w pobliżu powstającej stacji metra.

W budynku znajduje się klub fitness, siłownia, solarium, catering z eko żywnością oraz magazyny.

Biskupiec, ul. Grunwaldzka 8

Obiekt położony obok dworca PKP. Na terenie obiektu znajdują się budynki biurowo- magazynowo- handlowe. Budynki są nieustannie modernizowane, każdą powierzchnię możemy dostosować do potrzeb i działalności Klienta.

Udogodnienia: